Grupy przedszkolne

Dzieci z grup młodszych (Pisklaki i Wróbelki) obserwując starszych kolegów widzą jaka droga jest jeszcze przed nimi do przebycia w czasie pobytu w przedszkolu, przez co łatwiej im zrozumieć upływ czasu i zmiany, które się z nim wiążą: dorastają do określonych umiejętności, nabywają doświadczenia w coraz większej ilości przedszkolnych aktywności, coraz lepiej znają swoje zainteresowania i możliwości.

Najmłodsze - to niedawno wyklute, „nieopierzone” jeszcze w przedszkolne doświadczenia Pisklaki - dopiero rozpoczynające swoją przygodę z Wróbelkiem Elemelkiem.

Troszkę starsze i nieco zaprawione już w „przedszkolnym boju” są Wróbelki.

Jaskółki to grupa czterolatków, która jest w optymalnym etapie przedszkolnej przygody: dzieci bardzo dobrze czują się wśród kolegów, potrafią wzbudzić w sobie ciekawość tematami zajęć proponowanymi przez nauczycielkę (już nie wyłącznie tym, co jest ciekawe dla danego dziecka) a jednocześnie nie czują jeszcze, że zbliża się czas rozstania z przedszkolem.

Do odlotu w daleki, szkolny czas przygotowują się już natomiast Orły i Sowy, które są najstarszymi grupami w naszym przedszkolu.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013 - Wróbelek Elemelek
Wykonanie: ASGARD Projekt: combinat.net

Przedszkole działa od 2002r. Wpis w Ewidencji Placówek Niepublicznych - nr 77/PN/03 [2]