Stała kadra przedszkola

Nasze ciocie to najmocniejsza strona Wróbelka Elemelka. Stała kadra, która doskonale zna najważniejsze cele naszego przedszkola, podnosi jakość swej pracy dzięki uczestnictwu w szkoleniach i opiece superwizora, to nasza duma i wsparcie dla kolejnych roczników wróbelkowych przedszkolaków.

Pomagają przebrnąć przez niełatwe chwile adaptacji, trudy rozstania z rodzicami, uczą samodzielności, wytrwałości w pokonywaniu trudności i doskonale przygotowują do szkoły. Z przyjemnością i dumą przedstawiamy wróbelkową kadrę.

Małgorzata Łukasik

Jestem nauczycielem kontraktowym wychowania przedszkolnego i nauczania zintegrowanego oraz antropologiem kultury, w Elemelku – dyrektorem do spraw pedagogicznych.

Mama 16-letniego Antka, 11-letniego Frania, 5-letniego Leosia - Wróbelkowego przedszkolaka, oraz prawie rocznej Julki, która właściwie wychowuje się w przedszkolu :)

Jak powstało nasze przedszkole? Z myślą o płaczącym w innym przedszkolu Antosiu w 2002r założyłam nasze przedszkole (choć wówczas nazywało się Motylek).

Teraz Antek jest już w liceum i na szczęście nie płacze, więc bez przeszkód mogę pracować nad stałym podnoszeniem jakości pracy naszego przedszkola. Od 12 lat robię to z prawdziwą radością.

Karolina Kołakowska

Praca z dziećmi to droga, którą wybrałam świadomie i którą chcę podążać.

Cieszę się, że każdy dzień spędzony z dziećmi utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobry wybór ;)

Właśnie od dzieci uczę się czerpać radość z najprostszych rzeczy a uśmiech dziecka to dla mnie niezmiennie najlepsza nagroda za codzienny wysiłek.

Ula Włodarska

Już kiedy byłam małą dziewczynką namawiałam dzieci z sąsiedztwa do zabawy w przedszkole lub szkołę.

Z pracą w przedszkolu jestem związana od długich lat. Ten czas to wiele radości a przede wszystkim - realizacja dziecięcych marzeń

Teraz pod moją opieką nie trafiają już dzieci z sąsiedztwa ale Maluszki z Wróbelka. Pomagam im w adaptacji i przyzwyczajeniu się do rytmu przedszkola. W swoją pracę wkładam całe serce, ponieważ wiem, że nie mogłam wybrać lepiej i chciałabym to robić jak najdłużej.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013 - Wróbelek Elemelek
Wykonanie: ASGARD Projekt: combinat.net

Przedszkole działa od 2002r. Wpis w Ewidencji Placówek Niepublicznych - nr 77/PN/03 [2]