Klub Małych Przyrodników

Prawda to oczywista, że rozwój dziecka w kontakcie z przyrodą przynosi wartości nie dające się wytworzyć w żaden inny sposób. Wiek przedszkolny to czas odkrywania otaczającej rzeczywistości, a także zadawania pytań dotyczących m.in. życia organizmów zwierzęcych i roślinnych, różnorodnych zagadnień biologiczno-chemicznych oraz zjawisk przyrodniczych.

Zajęcia w Klubie Małych Przyrodników mają za zadanie odpowiedzieć na te pytania, pomóc zrozumieć istotę zjawisk i rozbudzić zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Dzieci poprzez różnego rodzaju eksperymenty i doświadczenia w sposób namacalny i jak najbardziej dla nich zrozumiały odkrywają otaczającą je rzeczywistość!" Klub Małych Przyrodników to nauka poprzez zabawę!

Czy ryby śpią nocą?

Ile pszczół potrzeba by zjeść łyżeczkę miodu?

Jak powstaje rafa koralowa, wyspy i wulkany?

Zajęcia w Klubie Młodych Przyrodników - prowadzone przez pasjonatów - mają za zadanie odpowiedzieć  na tego typu pytania, pomóc zrozumieć istotę zjawisk i rozbudzić zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Przedszkolaki nasłuchują, podglądają, przyglądają się, obserwują, smakują, wąchają  i... nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Po prostu - wiedza podana w formie świetnej zabawy!

Klub Młodych Przyrodników - wszyscy obecni! Poznajemy dinozaury!

{gallery}galerie/klub-malych-przyrodnikow/dinozaury{/gallery}

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013 - Wróbelek Elemelek
Wykonanie: ASGARD Projekt: combinat.net

Przedszkole działa od 2002r. Wpis w Ewidencji Placówek Niepublicznych - nr 77/PN/03 [2]